طرح درس ملی نگارش هفتم متوسطه اول درس نقشه نوشتن

طرح درس ملی نگارش هفتم متوسطه اول درس نقشه نوشتن

0 7.9k

طرح درس ملی نگارش هفتم نقشه نوشتن ذهن

طرح درس ملی نگارش هفتم متوسطه اول درس نقشه نوشتن در 3 صفحه word


طرح درس ملی نگارش هفتم متوسطه اول روزانه درس نقشه نوشتن شامل موارد زیر می باشد :

    اهداف بر اساس تلفیقی از هدف نویسی در درس نقشه نوشتن نگارش هفتم متوسطه اول
    وجود تعامل بین معلم و دانش آموزان در فراگیری درس نقشه نوشتن
    فعالیت بر اساس اهداف معین واز پیش تعیین شده در فراگیری درس نقشه نوشتن
    طراحی منظم با توجه به موقعیت و امکانات درس نقشه نوشتن
    ایجاد فرصت و تسهیل یادگیری در فراگیری درس نقشه نوشتن

هدف کلی طرح درس ملی نگارش هفتم متوسطه اول دانش آموزان باید مفاهیم درس نقشه نوشتن را در پایه هفتم فرا بگیرند.

اهداف مرحله‌ای درباره تعدادجلساتی که در هفته به این تدریس کتاب نگارش درس نقشه نوشتن پایه هفتم اختصاص داده شده است . تعداد دروس کتاب درسی با رعایت پیچیدگی مفاهیم کتاب نگارش درس نقشه نوشتن پایه هفتم بنا بر این بعد از در نظر گرفتن مسائل و مواردی که ذکر گردید،زمانبندی کتاب نگارش درس نقشه نوشتن پایه هفتم را بررسی و تدوین می نماییم.
هدف‌های رفتاری آموزشی طرح درس ملی نگارش هفتم متوسطه اول

    انتظارات در پایان آموزش حیطه و سطح در بلوم عناصر برنامه درسی ملی
    تعقـل، ایمـان، علـم، عمـل و اخـلاق
    عنصر   عرصه ارتباط با خود ، خدا، خلق و خلقت
    آشنایی کامل دانش آموزان با مفهوم درس و  ایجاد تفکر و خلاقیت در فرایند یاد دهی – یادگیری
    مواد و رسانه‌های آموزشی که شامل Cd های آموزشی .تولید محتوای الکترونیکی.پاورپوینت آموزشی.قلم نوری.برد هوشمند

پیش بینی رفتار ورودی  در طرح درس ملی نگارش هفتم متوسطه اول درس نقشه نوشتن

    ایجاد ارتباط اولیه در درس نقشه نوشتن
    گروه‌بندی، مدل و ساختار کلاسی  در درس نقشه نوشتن
    روش ‌ایجاد و تداوم انگیزه در درس نقشه نوشتن
    ارزشیابی آغازین در درس نقشه نوشتن
    روش‌های تدریس در درس نقشه نوشتن
     فعالیت‌های مرحله حین تدریس در طرح درس ملی نگارش هفتم متوسطه اول
    آماده سازی و توجه ویژه به تفاوت های فردی در بین دانش آموزان
    اهمیت نحوه ی رفتار معلم با دانش آموز در درس نقشه نوشتن
    ایجاد جو دوستانه جهت جلوگیری از خستگی دانش آموزان در درس نقشه نوشتن
    استفاده ی بهینه از حداقل امکانات
    توجه به دانش آموزان ویژه  و کم حرف . در درس نقشه نوشتن
    استفاده از تجربیات نو و به روز و در دسترس  دانش آموزان جهت تدریس .
    مشارکت کلیه ی دانش آموزان در امر تدریس .
    تقویت هوش بینایی ، شنوایی و گویایی در دانش آموزان با طرح پرسش های گوناگون
    فعالیت‌های معلم- دانش‌آموز: این فعالیت‌ها به صورت تلفیقی مطرح می‌شود و تفکیک آن به معنای مجزا بودن فعالیت‌های معلم و دانش‌آموز است و منطقی به نظر نمی‌رسد و به همین خاطر از خط‌چین استفاده شده است.
    فعالیت های معلم         فعالیت های دانش آموزان
    فعالیت‌های خلاقانه دانش‌آموزان
    فعالیت‌های تکمیلی
    ارزشیــابـــــی
    الف: تکوینی
    ب: ارزشیابی تراکمی
    جمع‌بندی
    تعیین تکالیف و اقدامات بعدی


10,000 تومان